FM-printjes (Toestel of techniek)

door Maarten Bakker ⌂ @, Haarlem/Delft, 28-10-2014, 02:19 (3921 dagen geleden) @ Marotick
Gewijzigd door Maarten Bakker, 28-10-2014, 02:22

Je hoeft ook niet meteen met kwalificaties naar Jacobus te gaan gooien hoor...

Voor niets gaat de zon op, dat spreekt voor zich... Maar open (free as in speech) en gratis (free as in beer) zijn geen uitwisselbare begrippen, daar is in de softwarewereld ook nog steeds wel wat verwarring over.

Over Bill Gates gesproken: MS was nooit zo groot geworden (had misschien niet eens meer bestaan) als hij niet jarenlang DOS en Windows gratis had weggegeven (de bekende roofkopietjes) of ver onder de prijs aan PC-leveranciers had opgedrongen. Soms loont het dus zelfs om een gesloten product gratis weg te geven, maar daar gaat het hier helemaal niet om.

Net zoals dat het niet om vrijwilligerswerk gaat (vanavond ook naar radio 1 geluisterd zeker); de manier waarop daarmee wordt omgegaan neigt inderdaad naar schandalig.


Complete draad:

 RSS Feed van berichtenreeks

powered by my little forum