Philips tapedeck tandwielperikelen (D6350&D6450) (Toestel of techniek)

door henk vdb @, Breda, 16-03-2026, 23:05 (2 uur en 57 minuten geleden) @ pieter
Gewijzigd door henk vdb, 16-03-2026, 23:07

Via MFBFreaks een setje besteld voor de D6350. Hier blijkt echter maar één v/d drie tandwielen te passen. Nr 510 en 511 uit het SM krijg ik niet passend.

MFBFreaks hebben voor zover ik weet een eigen forum met een categorie bandrecorders en cassettedeks. Waarschijnlijk kan je beter daar je vragen stellen als je daar tandwielen hebt gekocht. Voordeel van daar bestellen is dat de kans redelijk is dat ze je helpen bij problemen.

Als je op de chinese goedkope sites koopt sta je alleen en neem je de gok en is de kans groot dat het (ook?) niet past. Zelfs als iemand passende tandwielen heeft gehad van zo'n site is dat ZEKER geen garantie dat je hetzelfde krijgt als je daar besteld.

Sommige cassetterecorders/decks van Philips hebben in de loop van de productie ook in het loopwerk wijzigingen gekregen, bijvoorbeeld van rechte naar schuine tanden op sommige tandwielen en dus zijn er niet zomaar overzichten te maken van welke loopwerken in welk deck gebruikt zijn. Je zult op zoek moeten gaan naar servicedocs en zelf e.e.a. dienen uit te zoeken. Of dat je tijd, moeite en geld waard is zal je zelf moeten uitmaken.


Complete draad:

 RSS Feed van berichtenreeks

powered by my little forum